header2
Teslimat&Garanti | Site Güvenliği | Teknik servis | Havale bildirim formu | ATM Hakkında | Erişim | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu 
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Ürün arama
Alt Menü 1

Üye girişi
E-Posta 
Şifre

Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

ssl
visa

Teslimat&Garanti

Garanti / Teslimat Bilgileri

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Sipariş edeceğiniz ürünün kullanacağınız donanımla uyumlu olup olmadığından emin değilseniz sipariş vermeden önce teknik destek alabilirsiniz.

Siparişiniz bize ulaşır ulaşmaz gerekli kontroller yapılarak işleme konulur.

Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.

Sipariş ettiğiniz ürün bulunduğunuz yerin uzaklığına göre 1 ile 5 iş günü içinde adresinize teslim edilir.

Kargoda meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı müşterinin cayma hakkı vardır.

Ürün tedarikinden dolayı bir gecikme olacaksa gerekli bilgilendirme yapılır.

Kargo ücretlerinin karşılanması ürüne göre değişiklik gösterir. 1000 YTL'nin üzerindeki alışverişlerde kargo bedeli alınmaz.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu düşündüğünüz paketler için tutanak tutturarak  teslimatı kabul etmeyiniz. Durumu tarafımıza bildirerek yeni teslimatı isteyebilir ya da siparişi iptal edebilirsiniz.

 

GARANTİ BİLGİLERİ

 

Sitemizde satışa sunulan ürünler ithalatçı firmaların ya da yetkili servislerin garantisi altındadır.

Satın aldığınız ürünlerin garanti süresi yasalarla belirlenmiş olup asgari 2 yıldır. Ancak bazı ürünlerde bu süre 2 yılın üzerinde olabilir. (Ürün detaylarında garanti süreleri belirtilmiştir)

Garanti süresi içinde arızalanan ürün, yetkili servisi yoksa, firmamıza gönderilir.Bazı ürünlerde yalnızca yetkili servisler teknik hizmet verebilmektedir. Bu ürünlerin içinden çıkan kataloglarda gerekli bilgiler mevcuttur.

 Ürünü bize göndermeden önce teknik servisimizden e-mail ya da telefon yoluyla destek alarak kullanıcıdan ya da donanımsal özelliklerden kaynaklanan sorunları bertaraf edebilirsiniz.

Arızalı ürünler firmamıza güvenli bir ambalajda ( mümkünse orijinal ambalajında ) ulaştırılmalıdır.

Firmamıza teslim edilen arızalı ürünün gerekli onarımı 7-15 iş günü arasında yapılır. Azami servis süresi 30 gündür.

Bazı durumlarda ürün garanti dışı kalabilir. Bunlar kullanıcı kusurundan kaynaklanan hatalardır. (düşme, kırılma, yanma,hatalı kullanım vb.gibi)

Satın aldığınız ürün teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde arızalanırsa (kullanıcı hataları hariç) ürün ambalajı ve içeriğiyle (eksiksiz ve hasarsız olarak) iade alınır ve yenisiyle değiştirilir. Yeni ürün temin edilemiyorsa alıcı, “ürün iade koşulları” çerçevesinde iade hakkını kullanır.

 

ÜRÜN İADE

 

İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde,  ambalajını tahrip etmeden, her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini (kablolar-kitapcık-sürücüler-kutu-köpük vb) eksiksiz olarak, iade sebebinizi içeren notla beraber tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir.

Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, hasar, bant-etiket, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez. Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.

Arızalı ürünler de yine yukarıda belirttiğimiz koşullar içinde iade edilebilir.

İade için gönderilen ürün teknik servisimizce teslim alındığı gün- yukarıdaki koşullara uygunsa- iade süreci başlar.

İadenizin hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Genel olarak 2 hafta içerisinde geri ödeme tamamlanmış olur. Ödemenin tamamı kesintisiz olarak hesabınıza yansır.

Bazı özel ürünlerde iade kabul edilemez. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, kulaklık (ayıplı değilse), koruma bandı çıkarılmış ürünler (cep telefonu gibi), kartuş (arızalı değilse), DVD medya, CD medya, gibi bilgisayar sarf malzemeleri. Bu ürünlerin iadesi ancak ürünün ambalajının hiç açılmamış, kullanılmamış, bozulmamış olması şartına bağlıdır.

İlginiz ve güveniniz için teşekkür eder , esenlikler dileriz

 

ATM Bilgisayar

 
Teslimat&Garanti | Site Güvenliği | Teknik servis | Havale bildirim formu | ATM Hakkında | Erişim | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu 
ATM Bilgisayar
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 11 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 8005850
e-ticaret neticaret eticaret