header2
Teslimat&Garanti | Site Güvenliği | Teknik servis | Havale bildirim formu | ATM Hakkında | Erişim | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu 
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

Ürün arama
Alt Menü 1

Üye girişi
E-Posta 
Şifre

Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

ssl
visa

Site GüvenliğiSite Güvenliği :

 

Web sayfamızın güvenliği Dünyaca ünlü web güvenlik kurulusu olan GlobalSign tarafindan saglanmaktadir.

 

Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikasi vardir.

 

SSL ve güvenliginiz, SSL teknolojisi ile, satin alma süreci basladiginda kullanici bilgisayari ile banka arasinda dogrudan sifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartiyla ilgili hiçbir bilgi ATM Bilgisayar çalisanlani ya da üçüncü sahislar tarafindan görülmemektedir. "Internet'te güvenli aliveris yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartinizi kullanmaktan daha güvenlidir."

 

ATM Bilgisayar 'da kredi karti numaraniz personelce bilinmemekte ve CVV2 numaraniz sizin haricinizde kimse tarafindan görülememektedir. 
 

ATM Bilgisayar Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği Bildirgesi


Tüm sistem web tabanli oldugundan kullanicilarin zahmetsizce taninmasi ve veri güvenliginin hizla onaylanabilmesi için kullanicilarin web tarayicilarina "cookie" adi verilen veriler gönderilmekte ve müsteri bilgisayarlarinda saklanan bu cookieler belli araliklarla güncellenerek optimal sistem performansi saglanmaktadir.

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

ATM Bilgisayar 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanilarak yapilandirilmistir.Kisisel bilgilerinizi girdiginiz her sayfada tarayicinizin(browser) alt kisminda bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Global Sign tarafindan saglanan 128 Bit SSL Sertifikasini temsil etmektedir ve tarayiciniz vasitasi ile gönderdiginiz hiç bir bilgi üçüncü sahislar tarafindan görünemez. Magazamizda tüm bankalarin VISA,MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) ATM Bilgisayar hiçbir zaman bu numaralari saklamaz, kayit etmez. Dolayisiyla kredi karti numaranizi hiçbir zaman kimseye göstermemis olursunuz !

 

Veri Güvenliği

 

ATM Bilgisayar  sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alisveris ortami saglamak için kurulmustur. Kullanicilardan derlenen tüm hassas ve kisisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarinda saklanmakta, yalnizca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanici onayi altinda ulasabilecegi bir sistemle, mevcut T.C. kanunlari ve uluslararasi kanunlar çerçevesinde kullanilmaktadir. ATM Bilgisayar kullanicilardan derledigi kisisel ve hassas bilgileri kullanici onayi olmaksizin hiçbir isim altinda, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açiklamamayi, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylasmamayi ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenligi

 

ATM Bilgisayar 'a verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktir.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir sekilde satilmayacak ya da paylasilmayacaktir.

 

Veri Paylaşımı

 

ATM Bilgisayar yukarida sözü edilen kisisel içerikli bilgiler disindaki genel kullanici bilgilerini,verdigi hizmetleri daha verimli kilmak , müsteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amaciyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin is ortaklari ile paylasmak hakkini sakli tutar. Ayrica bu bilgileri ATM Bilgisayar tarafindan degerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyurulari ve özel teklifler amaciyla kullanabilir.

 

Güvenli Alışveriş Garantisi

 

ATM Bilgisayar  en gelismis güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem ATM Bilgisayar , hem de alisveris yapan müsteriler için yüzde yüz güvenlik saglamaktadir. Kisisel bilgileriniz, kredi karti bilgileriniz veya diger hassas verilere üçüncü sahislar ve hatta ATM Bilgisayar  çalisanlari da dahil olmak üzere erisilmesi olanaksızdır.

 

 

 

Güveninizden ötürü teşekkür eder, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla

 

ATM Bilgisayar 

 

 
Teslimat&Garanti | Site Güvenliği | Teknik servis | Havale bildirim formu | ATM Hakkında | Erişim | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu 
ATM Bilgisayar
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 11 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 8005851
e-ticaret neticaret eticaret